title

Brenda ShowRoom: Від масовості до унікальності

Сучасні торгові центри нагадують мені багатоповерхівки - вони великі, розташовані, як правило, не в центрі міста і дуже схожі один на одного. Варто заїхати в один, щоб побувати у всіх і відразу, в кожному наступному вас зустрінуть ті ж бренди і магазини. І якщо ви шукаєте індивідуальний підхід, лімітовані колекції і оригінальні рішення, вам дійсно дорога в авторські шоу-руми.

Шоу-рум - явище для українських споживачів відносно нове, хоча і встигло привернути до себе достатній інтерес. Думаю, варто зауважити, що це поняття включає в себе кілька рівнозначних за своєю суттю значень:

  • місце, де представлені зразки речей фабрики або виробника, за якими можна замовити колекцію для свого магазину. Саме такий варіант найчастіше зустрічається в Європі;
  • магазин-ательє, де невеликі виробники презентують свої колекції. Дуже часто прямо в цьому шоу-румі і шиє речі на замовлення;
  • місце, де продають речі кількох дизайнерів: відомих або молодих. Найчастіше такі шоу-руми знаходяться в квартирах або студіях. Тут часто можна зустріти одяг відомих дизайнерів зі знижками і за хорошими цінами, привезену з інших країн.

Саме такі локації найбільш популярні сьогодні. Ще одним підтвердженням тому служить новий шоу-рум в центрі Києві, на вул. Горького 24А, - Brenda ShowRoom. У магазині здебільшого представлені жіночі колекції відомих кутюр'є, дитячий одяг світових брендів і аксесуари. Серед жіночого одягу особливий акцент на сукнях: вечірніх, максі, коктейльних, літніх і ділових.

Автори проекту позиціонують свій шоу-рум, як концептуальне місце і якісну альтернативу дорогим мультибрендовим бутіках. Шоу-рум представляє ряд таких світових брендів: Isabel Garcia, Christian Dior, Red Valentino, Elie Saab.

Крім цього команда Brenda ShowRoom активно працює з українськими дизайнерами, тим самим, популяризуючи вітчизняних виробників. В результаті ми маємо досить органічний симбіоз з одягу світових подіумів і сміливих авторських образів від молодих українських дизайнерів.

Brenda ShowRoom - це перш за все команда професіоналів, яка створює настрій і не боїться експериментів, основним завданням якої є пошук унікальних поєднань кольору, фактури і крою. Магазин влаштований таким чином, що в ньому ви себе відчуваєте, як у дизайнерській майстерні. Разом з тим комфортні дивани, запах кави, і розслаблююча музика сприяє відвертим розмовам про головне - про моду ... Зручні примірочні, м'яке світло і дзеркала завершують цей виключно творчий ансамбль.

Варто сказати кілька слів і про самій атмосфері, яка панує в магазині. Тут вам завжди раді, і скільки б часу ви не пробули, вас відверто будуть балувати увагою, пропонуючи все нові і нові модні варіанти. Ви завжди можете розраховувати на доставку, своєчасне інформування про знижки та нові надходження, а поповнивши ряди постійних покупців, зможете розраховувати на приємні подарунки і сюрпризи від магазину.

Шоу-рум працює щодня з 12: 00-20: 00, а якщо вам захотілося заглянути в модну примірювальну в пізній час, досить зайти на сайт магазину www.Brenda.com.ua і зробити свій вибір. З вами зв'яжуться і обговорять умови доставки.

Приємних покупок і нових модних відкриттів.

Brenda - любити очима!

    05.04.2021